نمايندگي تعميرات وستينگهاوس

نمايندگي تعميرات وستينگهاوس

خدمات شبانه روزي نمايندگي تعميرات وستينگهاوس

24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته پاسخگوي نياز شما مشتريان عزيز مي باشد.تمامي تعميرات با قطعات اصلي و تصميني و درمنزل شما انجام ميپذيرد. به دليل تعدد شعبات اين مجموعه در سطح شهر كارشناسان ما دركمترين زمان ممكن در منزل شما حضور پيدا كرده وتعميرات را به انجام خواهند رساند. نمايندگي تعميرات مركزي ارائه دهنده خدمات تعميرات لوازم خانگي وستينگهاوس و ساير برندهاي معتبر آسيايي ، آمريكايي ، اروپايي و ايراني مي باشد.شما تنها با يك تماس تلفني يا ثبت درخواست از اين قسمت ميتوانيد درخواست خود را اعلام كنيد تا تكنسين هاي مربوط به تعميرات يخچال فريزر،تعميرات سايد باي سايد، تعميرات ماشين لباسشويي،تعميرات ماكروويو(ماكروفر)، تعميرات كولرگازي و اسپيلت  كه همگي با تجربه و فني مي باشند در محل حاضر شده و تعميرات را در سريعترين زمان ممكن با بهترين كيفيت به انجام برسانند.

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1396/7/25  | ۱۰ | easteawoo

ايرادهاي احتمالي ماشين لباسشويي وستينگهاوس

عيب يابي ماشين لباسشويي وستينگ هاوس توسط كارشناسان نمايندگي تعميرات وستينگهاوس

شير تغذيه آب ندارد

فيلتر ورودي شير الكتريكي كثيف شده است

هيدرواستات خراب است

تايمر ماشين لباسشويي خراب است

عيب يابي يخچال – فريزر – سايد باي سايد وستينگهاوس توسط كارشناسان نمايندگي تعميرات وستينگهاوس

 

كمپرسور يخچال – فريزر كار مي كند ولي سرما ندارد

يخچال فريزر قسمت يخچال و يا فريزر سرماي كافي ندارد

مواد غذايي در يخچال – فريزر فاسد مي شوند.

مواد غذايي مخصوصا ميوه جات در يخچال منجمد مي شوند.

گاهي اوقات از زير يخچال آب سرازير مي شود.

يخچال – فريزر دائم كار مي كند و انرژي زيادي مصرف مي كند.

يخچال – فريزر هنگام كار كردن صداي ناهنجاري مي دهد.

نمايشگر يخچال – فريزر كد خطا (ERROR) نشان مي دهد.

يخچال – فريزر بيش از حد برفك مي زند.

يخچال – فريزر كاملا از كار افتاده و روشن نمي شود.

آب خروجي يخچال فشار ندارد و يا قطع شده.

بدنه يخچال – فريزر برق دارد.

آب يا يخ خروجي از يخچال طعم نامطبوع دارد.

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1396/7/25  | ۱۰ | easteawoo

شماره تلفن وستينگهاوس

در صورتي كه نياز به تماس با تعميرگاه مركزي و خدمات پس از فروش وستينگهاوس داشتيد مي توانيد از شماره تلفن هاي موجود در سايت كمك بگيريد و خدمات لازم براي انواع خدمات وستينگهاوس را از ما بخواهيد. تعميرگاه وستينگهاوس و نمايندگي تعميرات وستينگهاوس با تجربه هاي اندوخته و و كادري حرفه اي و ماهر توانسته رضايت مندي مشتري هاي خود را جلب كند و اعتماد بيشتري را در ارائه خدمات خود به دست بياورد.

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1396/5/29  | ۱۳ | easteawoo

چه لباس‌ هايي را بايد با ماشين لباسشويي يا دست بشوييد؟

۱- لباس‌هايي با جنس ابريشم را بايد با دست بشويد مگر اين كه بر روي اتيكت درج شده بر روي لباس‌تان به شما اين امكان را داده باشد كه لباس را در ماشين لباسشويي قرار دهيد، برنامه‌ي ماشين لباسشويي را بايد در ۳۰ درجه‌ي سانتي‌گراد و بر روي لباس‌هاي ظريف قرار دهيد. نكته ي مهم و قابل توجهي در رابطه با لباس‌هاي ابريشم وجود دارد،: براي اينكه لباس‌تان با جنس ابريشم خشك شود ، هرگز لباس‌تان را در معرض مستقيم نور خورشيد قرار ندهيد، در فضاي معمولي خانه قرار دهيد تا لباس‌تان خشك شود.

 

۲- لباس‌هايي با جنس كتان را مي‌توانيد با كمك ماشين لباسشويي بشويد و در دماي ۵۰ درجه ي نه بيشتر. براي خشك شدن لباس‌هاي كتان نيز توصيه مي‌شود كه اين لباس‌هاي را نيز در معرض مستقيم نور خورشيد قرار ندهيد.

 

۳- نحوه‌ي شست و شوي لباس‌هايي با جنس نخ نيز همانند شست و شوي لباس‌هايي با جنس كتان مي‌باشد فقط در تنها موضوعي كه تفاوت دارند اين است كه لباس‌هايي با جنس نخ را مي‌توانيد در معرض مستقيم نور خورشيد قرار دهيد در صورتي كه در لباس‌هايي با جنس كتان، شما چنين اقدامي را نمي‌توانستيد انجام دهيد.

 

۴- لباس‌هايي با جنس پشم را مي‌توانيد در داخل ماشين لباسشويي قرار دهيد اما نه با برنامه‌ي شست و شوي بلند مدت بلكه با برنامه‌ي شست و شوي كوتاه. براي شستن لباس‌هاي با جنس پشم نيز بر روي اتيكتي كه بر روي لباس درج شده است دقت بفرماييد، ممكن است شما اين امكان را نداشته باشيد كه لباس را در داحل ماشين لباسشويي بشوييد و فقط بايد لباس را با استفاده از دست بشوييد.

 

۵- لباس‌هايي كه داراي كرك، پرز هستند را بهتر است به تنهايي داخل ماشين لباسشويي قرار دهيد تا به لباس‌هايي ديگر كرك را پس ندهند.

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1396/5/29  | ۱۳ | easteawoo

نمايندگي تعميرات وستينگهاوس در همه مناطق تهران

نمايندگي تعميرات وستينگهاوس در همه مناطق تهران بزرگ نمايندگي مجاز تعميرات اين برند معتبر را دارد تا مشتري ها اگر با ايرادي در دستگاه هاي خود مواجه شدند بدون نگراني بتوانند آن را برطرف كنند و دوباره از ماشين هاي خود در خانه استفاده كنند. نمايندگي وستينگهاوس جنوب تهران تمامي خدمات مربوط به دستگاه هاي وستينگهاوس و همينطور خدمات مربوط به تعميرات، نگهداري و تعويض آن را در منطقه جنوب تهران به بهترين نحوي انجام مي دهد و به صورت بيست و چهار ساعته در خدمت مشتريان عزيز است. با يك تماس همكاران ما براي رفع ايراد ماشين شما در محل سكونت شما حاضر مي شوند.

ادامهـ مطلبـ
<~PostViwe~> | 1396/5/29  | ۱۳ | easteawoo
نمايندگي تعميرات وستينگهاوس
جدید, new نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

نمايندگي تعميرات وستينگهاوس
جدید, new نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد

آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 26
بازديد ديروز : 2
بازديد كل : 2072

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان