نمايندگي تعميرات وستينگهاوس

نمايندگي تعميرات وستينگهاوس

ماشين ظرفشويي دوو در بازار

ماشين ظرفشويي دوو در بازار و يك پيشنهاد براي خريد ، ماشين ظرفشويي دوو كه يكي از كالاهاي پرتقاضاي بازار لوازم خانگي طي سال‌ هاي اخير بوده و جايگاه خود را در بازار مصرف پيدا كرده است، از يك تا چهار ميليون تومان بسته به برند و اندازه‌ آن در بازار فروخته مي‌ شود.ماشين ظرفشويي دوو در بازار و يك پيشنهاد براي خريد:

 

شستن ظروف كثيف كه از جمله كارهاي زمان‌ بر آشپزخانه است علاوه بر اينكه وقت و انرژي زيادي مصرف مي‌ كند صدماتي به سلامتي افراد وارد مي‌ كند. همچنين شست و شوي ظروف با دست نياز به آب و مواد شوينده زيادي دارد كه اين مقدار مصرف در ماشين ظرف‌ شويي بسيار كمتر مي شود. به طوري كه شست و شوي ۱۴۴ پارچه ظرف كثيف با دست حدود ۸۵ ليتر آب و علاوه بر آن مقدار زيادي مواد شوينده مصرف مي‌ كند،

در صورتيكه شست و شوي همين تعداد ظروف با ماشين ظرف‌ شويي ۱۶ ليتر آب كمتر و مواد شوينده بسيار كمتر را به خود اختصاص مي دهد. البته در ماشين ظرف‌ شويي‌ هاي جديد اين مقدار به كمتر از ۱۰ ليتر آب نيز رسيده است كه با وجود كم آبي شديد در ايران و به‌ ويژه در تهران استفاده از آب كمتر براي شست و شوي ظروف بيشتر، معقول و مقرون به صرفه به نظر مي‌ رسد.

ماشين ظرف‌ شويي دوو

تفاوت عمده ماشين ظرف‌ شويي‌ ها با يكديگر، گنجايش آنها در گنجاندن ظروف است.

ماشين ظرف‌ شويي‌ هايي كه به تازگي وارد بازار شده‌اند قابليت تنظيم دماي آب را دارند. علاوه بر اين مي توان طبق برنامه از قبل تعيين شده، زمان شروع به كار ماشين ظرف‌ شويي را تنظيم كرد.

ماشين‌ هاي ظرف‌شويي به سه دسته توكار، روميزي و ايستاده تقسيم مي‌ شوند كه هر يك از بسته به نياز مصرف‌كنندگان مورد استفاده قرار مي گيرد.

پودر يا قرص؟

به گفته فروشندگان اين كالا، استفاده از پودر و مايع مناسب به جاي قرص‌ هاي شوينده و براق كننده كه به صورت توام هستند هيچ تفاوتي با يكديگر ندارد.

براساس صحبت‌هاي جمعي از نمايندگي‌ هاي فروش اين محصولات با برندهاي مختلف و به ويژه برند دوو، لزومي ندارد پيش از قرار دادن ظروف داخل ماشين ظرف‌ شويي آن‌ ها را آبكش كنيم. تنها كافي است مواد غذايي بزرگ را از ظرف جدا كرد زيرا پودرهاي ماشين ظرف‌ شوي داراي موادي هستند كه سطوح كثيف را خراش داده تا مواد غذايي بهتر از سطح ظرف پاك شود.

بهترين دما براي شست و شوي ظروف ۵۵ درجه و در بعضي موارد ۷۰ درجه است.

يك پيشنهاد مهم

شايد بسياري از افرادي كه از ماشين ظرف‌ شويي دوو استفاده مي‌كنند سعي دارند برنامه اي را به ماشين ظرف‌ شويي خود بدهند كه در زمان كمتري ظرف‌ هاي بيشتري را بشويد در حالي كه در اين صورت آب و برق بيشتري مصرف مي‌ شود.

شايد ماشين ظرف‌ شويي‌ هاي قديمي‌ تر گزينه تنظيم زمان شست و شو را نداشته باشند اما با تغيير وسيله خود خواهيد ديد كه هزينه قبض آب و برق شما به ميزان قابل توجهي كاهش مي يابد. براي اطلاعات بيشتر به تعميرات لباسشويي دوو مراجعه كنيد.

علاوه بر اين حتما زماني كه ظرفيت ماشين ظرف‌ شويي به حداكثر رسيد شست و شو را آغاز كنيد. در صورتي كه نيمي يا كمتر از نيمي از ظرفيت ماشين ظرف‌ شويي پر باشد ميزان مصرف آب و برق دو برابر حالت معمول خواهد بود.

با بوي بد داخل دستگاه چه كنيم؟

طبق گفته هاي فروشندگان، بيشترين موردي كه مشتريان از آن گله دارند بوي بد داخل فضاي ماشين ظرف‌ شويي است كه راه حل اين مشكل ساده است.

به راحتي مي توان با خريد يك بوگير مخصوص يا قرار دادن يك تكه زغال داخل فضاي ماشين ظرف‌ شويي از شر بوي بد داخل فضاي ماشين ظرف‌ شويي راحت شد.

نبض ماشين ظرف‌ شويي در دست فيلتر با كيفيت

خيلي از ما ممكن است به فيلتر لوازم منزل‌ مان توجه نكنيم در حالي كه اين بخش از وسيله مهمترين قسمت محسوب مي‌ شود. فيلتر ماشين ظرفشويي به طور منظم بايد تميز و يا تعويض شود.

مهمترين دليل كه مشتريان ايراني خواهان اجناس كره‌ اي هستند خدمات پس از فروش مناسب اين اجناس است؛ به طوري كه تعويض فيلتر محصول به طور رايگان نيز جزو خدمات پس از فروش است. نمايندگي تعميرات دوو خدمات پس از فروش خوبي را به مشتريان عزيز ارائه مي دهد. خدمات پس از فروش دوو، شامل ماشين لباسشويي و ظرفشويي دوو، بدون تعطيلي، تعميرات و نگهداري لوازم خانگي دوو، قطعه هاي اصلي ، ۳۶ ماه ضمانت كتبي را به همه متقاضيان و استفاده كنندگان محصولات دوو ارائه مي دهد.

شست و شوي ميوه و سبزي با دست يا ماشين

وقتي از فروشندگان اين محصول درباره امكانات ماشين ظرفشويي‌ها مي‌پرسيم اولين چيزي كه مي‌شنويم اين است كه ” اين دستگاه ميوه و سبزي هم مي‌شويد “. اين گزينه شست و شوي ميوه و سبزي در حقيقت همان گزينه آبكشي با آب سرد همه ماشين‌هاي ظرفشويي است.

بر اساس بررسي‌ هاي صورت گرفته در سطح بازار مركزي تهران و البته نمايندگي هاي معتبر، ماشين ظرفشويي دوو و كنوود داراي ميانگين قيمت يكسان هستند و تفاوتشان در نوع آلياژ استفاده شده در بدنه آنها و البته برنامه‌ هاي كاربردي كالا است.

منبع: تعميرگاه مجاز دوو

ادامهـ مطلبـ
| ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۰:۴۳:۴۲ | سامان
،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
نمايندگي تعميرات وستينگهاوس
جدید, new نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

نمايندگي تعميرات وستينگهاوس
جدید, new نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد

آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 1
بازديد ديروز : 2
بازديد كل : 2047

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان