نمايندگي تعميرات وستينگهاوس

نمايندگي تعميرات وستينگهاوس

خدمات شبانه روزي نمايندگي تعميرات وستينگهاوس

24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته پاسخگوي نياز شما مشتريان عزيز مي باشد.تمامي تعميرات با قطعات اصلي و تصميني و درمنزل شما انجام ميپذيرد. به دليل تعدد شعبات اين مجموعه در سطح شهر كارشناسان ما دركمترين زمان ممكن در منزل شما حضور پيدا كرده وتعميرات را به انجام خواهند رساند. نمايندگي تعميرات مركزي ارائه دهنده خدمات تعميرات لوازم خانگي وستينگهاوس و ساير برندهاي معتبر آسيايي ، آمريكايي ، اروپايي و ايراني مي باشد.شما تنها با يك تماس تلفني يا ثبت درخواست از اين قسمت ميتوانيد درخواست خود را اعلام كنيد تا تكنسين هاي مربوط به تعميرات يخچال فريزر،تعميرات سايد باي سايد، تعميرات ماشين لباسشويي،تعميرات ماكروويو(ماكروفر)، تعميرات كولرگازي و اسپيلت  كه همگي با تجربه و فني مي باشند در محل حاضر شده و تعميرات را در سريعترين زمان ممكن با بهترين كيفيت به انجام برسانند.

 

نمايندگي تعميرات وستينگهاوس

اگر شما به تازگي لوازم خانگي خودرا خريداري كرده ايد و كارت گارانتي آن همچنان معتبر مي باشد مي توانيد با تماس با نمايندگي وستينگهاوس از مزاياي كارت گارانتي برخوردار شويد.در غير اينصورت ميتوانيد با تماس با ما به عنوان تعميرگاه مجاز وستينگهاوس در تهران تماس گرفته واز خدمات ما در سريعترين زمان ممكن با بهترين كيفيت و استفاده از قطعات اصلي بهره مند گرديد.

 

ويژگي هاي تعمير انواع لوازم خانگي توسط تعميرگاه مجاز مركزي تعميرات وستينگهاوس (Westinghouse)

 

سرويس در محل : در سالهاي گذشته براي برخي از تعميرات لوازم خانگي لازم بود لوازم را به تعميرگاه ها منتقل و تعميرات در آنحا انجام پذيرد ولي امروزه   اين مجموعه باداشتن كادري مجرب و گسترش فناوري و ابزارها 100% تعميرات را درمحل انجام مي دهد.شما كافيست با يك تماس و اعلام آدرس و شرح خرابي دستگاه در سريعترين زمان ازخدمات ما بهره مند شويد.همچنين ميتوانيد از قسمت .... درخواست خود را اعلام بفرماييد تا كارشناسان ما سريعا با شما تماس گرفته و نسبت به تعميرات لوازم خانگي شما اقدامات لازم را به عمل آورند.

قطعات اصلي:اصل بودن يا نبودن قطعات يكي از دغدغه هاي مشتريان است زيرا در صورت استفاده از قطعات غيراصل دستگاهها دچار صدمات جبران ناپذيري خواهند شد.اين مجموعه با در نظرگرفتن اين دغدغه همشهريان تعميرات خود را تنها با قطعات اصلي شركتي انجام مي دهد.

ضمانتنامه : تعهد ما پس از تعمير به پايان نخواهد رسيد . به منظور اطمينان و رضايت مشتريان تمامي قطعات و خدمات انجام شده داراي يكسال گارانتي مي باشد.

قيمت مناسب: تمامي خدمات بر طبق نرخ هاي مصوب اتحاده انجام ميپذيرد.

سرويس دوره اي: شما ميتوانيد با عضويت در سيستم سرويس دوره اي ازخدمات اين سيستم بهره مند شويد و در ازاي پرداخت هزينه ناچيز سرويس به صورت دوره اي از خراب شدن وهمچنين آسيب هاي جدي به دستگاههاي خود جلوگيري كنيد.

 

وستينگهاوس سرويس،تعميرگاه و نمايندگي تعميرات يخچال وستينگهاوس شامل يخچال فريزر و سايد باي سايد.بوجود آمدن خرابي در يخچال و ساير لوازم خانگي اتفاقي اجتناب ناپذير است اما خوشبختانه هر مشكلي داراي راه حلي مي باشد و براي رفع اين مسئله مي توان از خدمات مربوط به تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد وستينگهاوس(westinghouse) تعميرگاه وستينگهاوس سرويس استفاده نمود.وستينگهاوس سرويس بعنوان نمايندگي تعميرات يخچال وستينگهاوس ارائه دهنده خدمات پس از فروش و تعميرات اين دستگاه در انواع آن مي باشد.

 

نمايندگي تعميرات لوازم خانگي وستينگهاوس

بسياري از مشكلات كوچك كه از كنارشان به‌سادگي عبور مي‌كنيد در صورت برطرف نشدن مي‌تواند مشكلات زياد و هزينه‌اي چندين برابر سرويس آن به شما تحميل كند. چنانچه مشكلاتي از قبيل روشن نشدن يخچال، شكستگي در اجزا و بدنه، اختلال در كاركرد معمول دستگاه داريد نياز به كنترل توسط تعميرگاه و نمايندگي مجاز مركزي تعميرات يخچال فريزر و سايد باي سايد وستينگهاوس(westinghouse) داريد.

 

تعمير يخچال توسط نمايندگي و تعميرگاه مجاز وستينگهاوس 

 

عيب يابي يخچال فريزر و سايد باي سايد وستينگ هاوس توسط كارشناسان نمايندگي يخچال وستينگهاوس سرويس

 

كمپرسور يخچال – فريزر يا سايد باي سايد كار مي كند ولي سرما ندارد

يخچال فريزر قسمت يخچال و يا فريزر سرماي كافي ندارد.

مواد غذايي در يخچال – فريزر فاسد مي شوند.

مواد غذايي مخصوصا ميوه جات در يخچال منجمد مي شوند.

گاهي اوقات از زير يخچال آب سرازير مي شود.

يخچال – فريزر يا سايد باي سايد دائم كار مي كند و انرژي زيادي مصرف مي كند.

يخچال – فريزر يا سايد باي سايد هنگام كار كردن صداي ناهنجاري مي دهد.

نمايشگر يخچال – فريزر كد خطا (ERROR) نشان مي دهد.

يخچال – فريزر يا سايد باي سايد بيش از حد برفك مي زند.

يخچال – فريزر يا سايد باي سايد كاملا از كار افتاده و روشن نمي شود.

آب خروجي يخچال فشار ندارد و يا قطع شده.

بدنه يخچال – فريزر برق دارد.

آب يا يخ خروجي از يخچال طعم نامطبوع دارد.

نمايندگي تعميرات وستينگهاوس سرويس ارائه دهنده خدمات تعميرات يخچال وستينگهاوس و ساير برندهاي معتبر آسيايي ، آمريكايي ، اروپايي و ايراني مي باشد

 

تماس با نمايندگي تعميرات يخچال وستينگهاوس:

در صورتي كه نياز به تماس با مركز خدمات پس از فروش يخچال فريزر و سايد باي سايد وستينگهاوس سرويس داريد مي توانيد از شماره تلفن نمايندگي تعميرات وستينگهاوس تماس هاي ذكر شده در اين سايت استفاده كنيد.سرويس لازم  براي تعميرات يخچال وستينگهاوس را از ما دريافت نماييد.

 

مزاياي استفاده از تعميرگاه مجاز يخچال وستينگهاوس سرويس:

 

برآورد هزينه تخميني قبل از انجام تعميرات يخچال

تضمين تعميرات انجام‌شده

مشاوره رايگان انجام ميگردد تا چنانچه مشكل يخچال جزئي بود ، بدون نياز به تكنسين مشكل برطرف شود .

اعزام كارشناس فني با تجربه و با سرعت عمل كافي

ارائه خدمات به تمامي مناطق تهران

پشتيباني 24 ساعته تلفني و حضوري

تعمير كمتر از 2 ساعت

تعمير يخچال فريزر و سايد باي سايد در منزل شما

تعميرات تخصصي يخچال وستينگهاوس با تامين قطعات فابريك

نمايندگي تعميرات يخچال وستينگهاوس سرويس با برخورداري از سالها تجربه ي مفيد و كادر فني متبحر و آزموده توانسته بيش از پيش رضايت متقاضيان را به دست آورد.

 

درباره وستينگهاوس

 

در طول سالها شركت white-westinghouse كمك هاي بسياري به پيشرفت صنعت لوازم خانگي كرده است از سال ۱۹۳۵ با توليد اولين ماشين ظرفشويي قابل حمل كار خود را شروع كرده است.وستينگهاوس يكي از برندهاي لوازم خانگي در  دنيا مي باشد كه در كشورهاي زيادي بفروش ميرسد . محصولات لوازم خانگي اين برند از متريال فوق العاده و بهترين و كاملترين قطعات (سخت افزاري و نرم افزاري ) بهره برده و از هر لحاظ خيال مصرف كننده را آسوده خاطر مي نمايد و مصرف كننده بدون هيچگونه دغدغه اي مي تواند ساليان سال از دستگاه خود به نحو احسن استفاده كند كه يخچال فريزر و سايد باي سايد از ديگر توليدات لوازم خانگي اين برند مي باشد.

 

منبع: نمايندگي تعميرات وستينگهاوس

ادامهـ مطلبـ
| ۲۵ مهر ۱۳۹۶ | ۰۱:۵۱:۱۲ | سامان
نمايندگي تعميرات وستينگهاوس، تعميرگاه مجاز وستينگهاوس، شماره تلفن نمايندگي تعميرات وستينگهاوس،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
نمايندگي تعميرات وستينگهاوس
جدید, new نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

نمايندگي تعميرات وستينگهاوس
جدید, new نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد

آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 15
بازديد ديروز : 2
بازديد كل : 2061

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان