نمايندگي تعميرات وستينگهاوس

نمايندگي تعميرات وستينگهاوس

شماره تلفن وستينگهاوس

شركت برق وستينگهاوس (Westinghouse Electric) شركتي خصوصي در آمريكا است كه در سال 1886 بنا نهاده شده است محدوده فعاليت آن بين المللي مي باشد و دفتر مركزي آن در ايالت پنسيلوانيا قرار دارد. اين شركت در توليد تجهيزات برقي، رادارها، نيروگاه ‌ها، ساخت نيروگاه هسته اي، توليد سوخت هسته اي و موتور هواپيما مشغول فعاليت است. مدير عامل اين شركت برعهده دني رودريك است. شركت وستينگهاوس در سال ۱۹۹۵ مجموعه رسانه اي سي‌بي‌اس را خريد و از سال ۱۹۹۷ با عنوان شركت سي‌بي‌اس كارش را ادامه داد. خيلي از قسمت هاي غيررسانه اي اين شركت به كمپاني هاي ديگر داده شد. قسمت سيستم هاي الكترونيكي دفاعي شركت وستينگهاوس به شركت هوانوردي آمريكايي نورتروپ گرومن داده شد و هم اكنون به عنوان كمپاني مستقلي با اسم سيستم ‌هاي الكترونيكي نورتروپ گرومن به كارش ادامه مي دهد. اما مالك قسمت اصلي سهام بخش انرژي اتمي وستينگهاوس كه با اسم شركت وستينگهاوس الكتريك مشغول به كار مي باشد كمپاني ژاپني توشيبا مي باشد و داراي 14500 نفر نيروي انساني است.

شماره تماس شركت وستينگهاوس

شركت ما به عنوان تعميرگاه مجاز وستينگهاوس آماده عرضه تعميرات همه دستگاه هاي شركت وستينگهاوس به شماست. اين مراجعه تنها با يك تماس تلفني امكان پذير خواهد بود و احتياجي به انتقال و حمل و نقل دستگاه هاي وستينگهاوس شما نمي باشد. اين برتري سبب مي شود كه فاصله جغرافيايي از بين برود و شما در هر يك از ناحيه هاي تهران كه باشيد قادر خواهيد بود به آساني از تعميرات همه دستگاه هاي وستينگهاوس بهره مند گرديد.

شماره تلفن وستينگهاوس

در صورتي كه نياز به تماس با تعميرگاه مركزي و خدمات پس از فروش وستينگهاوس داشتيد مي توانيد از شماره تلفن هاي موجود در سايت كمك بگيريد و خدمات لازم براي انواع خدمات وستينگهاوس را از ما بخواهيد. تعميرگاه وستينگهاوس و نمايندگي تعميرات وستينگهاوس با تجربه هاي اندوخته و و كادري حرفه اي و ماهر توانسته رضايت مندي مشتري هاي خود را جلب كند و اعتماد بيشتري را در ارائه خدمات خود به دست بياورد.

منبع: شركت وستينگهاوس

ادامهـ مطلبـ
| ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ | ۰۴:۲۱:۰۵ | سامان
نمايندگي تعميرات وستينگهاوس، لوازم خانگي، خريد لوازم خانگي، خدمات پس از فروش،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
نمايندگي تعميرات وستينگهاوس
جدید, new نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

نمايندگي تعميرات وستينگهاوس
جدید, new نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد

آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 22
بازديد ديروز : 2
بازديد كل : 2068

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان