نمايندگي تعميرات وستينگهاوس

نمايندگي تعميرات وستينگهاوس

خدمات تعمير و سرويس و نگهداري محصولات دوو

تعميرات لوازم خانگي دوو در تهران و كرج به صورت شبانه روزي آماده ارائه خدمات تعميرات لوازم خانگي دوو مي باشد. نمايندگي ما براي ارائه تعميرات لوازم خانگي دوو روز تعطيلي ندارد و همه روز و در همه ساعات ايام هفته در خدمت شما عزيزان است.

شركت دوو شركتي فعال در عرصه توليدات لوازم خانگي است كه آرم تجاري اش تبديل به يكي از بهترين ها در اين زمينه شده است. كيفيت اين محصولات به حدي بالاست كه فروش آن را به فروشي جهاني مبدل كرده است. 

يكي از شاخصه هاي توليدات دوو بهره گيري از بهترين و كامل ترين لوازم براي ساخت و طراحي دوو است كه هم سخت افزار و هم نرم افزار درجه يكي را براي اين محصولات فراهم آورده است. برند طراحي شده براي اين محصولات به حدي چشم نواز است كه آن را از ساير محصولات مشابه متمايز كرده است. در ايران هم اين برند و محصولات آن برندي مشهور و شناخته شده است كه خانواده هاي ايراني حداقل چندين دستگاه از لوازم خانگي شان را در منزل دارند و مطابق با آمار همه مصرف كنندگان كمال رضايت را از اين برند و لوازم خانگي آن و نحوه كاركرد آنها دارند. تعميرگاه مركزي دوو شركت تعميرگاه دوو با دارا بودن مجوز و پروانه كسب از اتحاديه مرتبط و با نيروي كار با تجربه و آموزش ديده آماده ارائه خدمات و تعمير و نگهداري انواع كالاهاي لوازم خانگي برند دوو است. محصولات تحت حمايت شركت ما از برند دوو دربرگيرنده لباسشويي، ظرفشويي، يخچال فريزر، سايدباي سايد، فر، اكرويو مي باشد كه خدمات تعمير و سرويس و نگهداري محصولات دوو را به بهترين صورت انجام مي دهد پس اگر به دنبال شركتي مطمئن و با نيروي كاري زبده و حرفه اي هستند خدمات تعمير و سرويس و نگهداري محصولات دوو منزل تان را به ما بسپاريد.

تعميرات لوازم خانگي مربوط به ساير برندها

همه دست اندركاران تعميرات دوو از جمله تكنسين هاي ماهر و با تجربه اي هستند كه آموزش هاي ويژه اي را براي اين كار ديده اند. شركت نمايندگي تعميرات دوو توانايي واردات همه قطعه هاي دستگاه هاي مختلف دوو را داراست و با دارا بودن مهندسان كارشناس مي تواند بسياري از عيب هاي سخت افزاري و نرم افزاري توليدات دوو را برطرف كند. همچنين شركت تعميرات دوو با ارائه ضمانت نامه خدمات پس از فروش و تعميرگاه محصولات ال جي، آريستون و بوش و آاگ و الكترولوكس و ساير برندها در خدمت شماست. شركت تعميرات دوو با فراهم كردن قطعه هاي دوو و ساير برندهاي معتبر و با دارا بودن مهارت و تخصص كافي نسبت به رفع نواقص و تعميرات محصولات دوو هميشه در خدمت شماست و با افتخار توانايي جلب رضايت همه مصرف كنندگان دوو را داراست و تعميرات و خدمات آن را در كمترين زمان ممكن انجام مي دهد كه اين همه جواب اعتماد شما به ماست.

برتري هاي تماس با تعميرگاه مجاز لوازم خانگي دوو

 

تعميرات لوازم خانگي دوو فقط از قطعات اصلي و اورجينال در تعميرات استفاده مي كند. دارا بودن تعميركاراني كه تخصصشان فقط تعميرات انواع لوازم خانگي دوو است. تعميرات لوازم خانگي دوو، شامل ماشين لباسشويي و ظرفشويي دوو. بدون تعطيلي، تعميرات و نگهداري لوازم خانگي دوو، قطعه هاي اصلي ، 36 ماه ضمانت كتبي را به همه متقاضيان و استفاده كنندگان محصولات دوو ارائه مي دهد. خدمات پس از فروش دوو ماشين لباسشويي و ظرفشويي دوو، تعميرات لوازم خانگي دوو، لطفا از طريق شماره تماس هاي ذكر شده در قسمت تماس با ما پايين صفحه يا منوي بالاي صفحه با ما تماس بگيريد. كادر متخصص و فني نمايندگي مركزي دوو كانال هاي ارتباطي گوناگوني مانند تلفن، گفتگوي آنلاين، تلگرام و ايميل را براي ارتباط با مشتري هاي خود ايجاد كرده است تا بتواند خدمات بهتري را به مشتري هاي خود ارائه بدهد.

تعميرات لوازم خانگي دوو در كرج

درصورتي‌كه لوازم خانگي شما داراي ضمانت نامه شركتي است و تاريخ انقضاي آن به اتمام نرسيده باشد ميتوانيد در صورت بروز هرگونه مشكلي با ما تماس بگيريد تا از مزايا و تعهداتي كه نمايندگي رسمي لوازم خانگي دوو در برابر لوازم خانگي خود دارد استفاده نماييد و با تماس با تعميرگاه مركزي دوو / تعميرگاه مجاز دوو / نمايندگي تعميرات دوو از اين خدمات بهره‌مند شويد اما اگر شما به هر دليلي از جمله اتمام تاريخ گارانتي يا گم‌شدن برگه گارانتي نمي‌توانيد از خدمات پس از فروش دوو استفاده كنيد مي‌توانيد با يكي از تعميرگاه‌ هاي مجاز در همه جاي تهران يا دفتر مركزي تعميرات دوو تماس بگيريد و مشكل خودتان را با متخصصان ما در ميان بگذاريد تا در اسرع وقت نسبت به تعمير هر يك از لوازم خانگي دوو شما رسيدگي شود. ارائه خدمات باكيفيت به همراه تجربه و كادري فني از برتري هاي نمايندگي تعميرات دوو است. 

شركت دوو (Daewoo) يكي از بهترين ارائه دهندگان لوازم خانگي در دنياست. برند دوو شناخته شده ترين برند و پرمصرف ترين برندي است كه مي توانيد در بيشتر كشورها سراغ بگيريد. در ايران هم اين برند و محصولات آن برندي مشهور و شناخته شده است كه خانواده هاي ايراني حداقل چندين دستگاه از لوازم خانگي شان را در منزل دارند و مطابق با آمار همه مصرف كنندگان كمال رضايت را از اين برند و لوازم خانگي آن و نحوه كاركرد آنها دارند. تعميرگاه مركزي دوو شركت تعميرگاه دوو با دارا بودن مجوز و پروانه كسب از اتحاديه مرتبط و با نيروي كار با تجربه و آموزش ديده آماده ارائه خدمات و تعمير و نگهداري انواع كالاهاي لوازم خانگي برند دوو است. 

نمايندگي تعميرات دوو (Daewoo) محصولات تحت حمايت شركت ما از برند دوو دربرگيرنده لباسشويي، ظرفشويي، يخچال فريزر، سايدباي سايد، فر، اكرويو مي باشد كه خدمات تعمير و سرويس و نگهداري محصولات دوو را به بهترين صورت انجام مي دهد پس اگر به دنبال شركتي مطمئن و با نيروي كاري زبده و حرفه اي هستند خدمات تعمير و سرويس و نگهداري محصولات دوو منزل تان را به ما بسپاريد. 

تعميرات دوو با كمال افتخار آماده خدمات رساني به شما عزيزان است. شركت تعميرات دوو نمايندگي خدمات پس از فروش تمامي توليدات دوو را در همه استان ها و شهرستان هاي كشور عزيزمان با ضمانت نامه معتبر ارائه مي دهد. شركت تعميرات دوو به منزله تعميرگاه مجاز دوو معتبر آماده عرضه تعميرات همه دستگاه هاي شركت دوو به شما است. 

اين مراجعه تنها با يك تماس تلفني ميسر است و نيازي به انتقال و حمل و نقل دستگاه هاي دوو شما نيست. شركت دوو (Daewoo) يك شركت خوشه اي كره اي است كه به وسيله كيم وو چونگ در سال 1967 بنيان گذاشته شد. اسم شركت از دو جز تشكيل شده، (Dae) كه در زبان كره ‌اي، به معناي عالي و (woo) كه از اسم موسس شركت برداشته شده است. شركت دوو تا سال 1997 كه در آسيا بحران مالي به وجود آمد اين شركت بعد از شركت هيوندا، دومين شركت بزرگ كره اي بود كه در سطح جهاني شمغول فعاليت بود. سامسونگ و الي جي هم در رده هاي سوم وچهارم بودند.

 اين شركت 20 شركت در قالب زيرمجموعه را اداره مي كند كه برخي از آنها خودشان تبديل به شركت هاي مستقلي شده اند كه در زمينه هاي گوناگوني صنعتي مشغول به كار هستند. اما دوو اكنون بعد از دو شركت سامسونگ الكترونيكس و ال‌جي الكترونيكس بزرگترين توليدكننده لوازم برقي در كره جنوبي است. اين شركت، در ژانويه سال ۲۰۱۳ ميلادي و در برابر مبلغ ۲۷۰ ميليون دلار، به "گروه دانگبو (Dongbu Group)" كه يك شركت بزرگ گنلومراي واقع در كره جنوبي است، به فروش رفت و اسم آن، تبديل به "دانگبو دوو الكترونيكس (Dongbu Daewoo Electronics)" شد.

منبع: تعميرات لوازم خانگي دوو

ادامهـ مطلبـ
| ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ | ۰۴:۱۹:۰۱ | سامان
نمايندگي تعميرات دوو، لوازم خانگي، خريد لوازم خانگي، خدمات پس از فروش،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
نمايندگي تعميرات وستينگهاوس
جدید, new نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

نمايندگي تعميرات وستينگهاوس
جدید, new نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد

آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 30
بازديد ديروز : 7
بازديد كل : 1776

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان