نمايندگي تعميرات وستينگهاوس

نمايندگي تعميرات وستينگهاوس

ماشين ظرفشويي دوو در بازار

ماشين ظرفشويي دوو در بازار و يك پيشنهاد براي خريد ، ماشين ظرفشويي دوو كه يكي از كالاهاي پرتقاضاي بازار لوازم خانگي طي سال‌ هاي اخير بوده و جايگاه خود را در بازار مصرف پيدا كرده است، از يك تا چهار ميليون تومان بسته به برند و اندازه‌ آن در بازار فروخته مي‌ شود.ماشين ظرفشويي دوو در بازار و يك پيشنهاد براي خريد:

 

شستن ظروف كثيف كه از جمله كارهاي زمان‌ بر آشپزخانه است علاوه بر اينكه وقت و انرژي زيادي مصرف مي‌ كند صدماتي به سلامتي افراد وارد مي‌ كند. همچنين شست و شوي ظروف با دست نياز به آب و مواد شوينده زيادي دارد كه اين مقدار مصرف در ماشين ظرف‌ شويي بسيار كمتر مي شود. به طوري كه شست و شوي ۱۴۴ پارچه ظرف كثيف با دست حدود ۸۵ ليتر آب و علاوه بر آن مقدار زيادي مواد شوينده مصرف مي‌ كند،

در صورتيكه شست و شوي همين تعداد ظروف با ماشين ظرف‌ شويي ۱۶ ليتر آب كمتر و مواد شوينده بسيار كمتر را به خود اختصاص مي دهد. البته در ماشين ظرف‌ شويي‌ هاي جديد اين مقدار به كمتر از ۱۰ ليتر آب نيز رسيده است كه با وجود كم آبي شديد در ايران و به‌ ويژه در تهران استفاده از آب كمتر براي شست و شوي ظروف بيشتر، معقول و مقرون به صرفه به نظر مي‌ رسد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۰:۴۳:۴۲ | سامان
،

عيب يابي يخچال فريزر دوو

R1- زماني كه حسگر يخچال اتصال كوتاه كرده يا قطع شده است. براي رفع عيب با توجه به دماي محيط آنرا كنترل كنيد. در صورت درست بودن حسگر يخچال، ارور حذف مي شود.
RT- وقتي كه حسگر RT اتصال كوتاه كرده يا قطع شده يا شرايط كنترلي حسگر  RTاز بين رفته است. براي رفع عيب اگر حسگر  RT درست شود ارور حذف مي شود.
D1 – حسگر برفك زدائي اتصال كوتاه كرده يا قطع شده است. براي رفع عيب اگر حسگر برفك زدايي درست شود ارور حذف مي شود.
Door- وقتي كه حسگر، سنس كند آن هم مربوط به باز بودن بيش از اندازه درب يخچال است. يا اينكه عملكرد تشخصي سوئيچ درب از بين برود. براي برطرف كردن عيب بايد تشخيصي سوئيچ درب درست شود تا ارور حذف شود.
C1 – وقتي كه كمپرسور يكسره سه ساعت كار كند و يا حسگر برفك زدايي بيشتر از 5- باشد. براي رفع عيب اگر دماي حسگر برفك زدايي به پايين تر از 5- آورده شود ارور حذف مي شود.
F3 – در بازه زماني هشتاد دقيقه برفك زدايي دوباره برمي گردد. براي رفع عيب برفك زدايي با حسگر برف زدايي تشخيص داده مي شود تا ارور حذف شود.

ادامهـ مطلبـ
| ۱ آبان ۱۳۹۶ | ۰۲:۵۴:۳۶ | سامان
نمايندگي تعميرات دوو، تعميرگاه مجاز دوو، شماره تلفن نمايندگي تعميرات دوو،

نمايندگي فروش ماشين لباسشويي دوو

نصب و نگهداري لباسشويي دوو بعد از خريد مهمترين كاري است كه بايد انجام شود. اگر كوچكترين اختلالي در نصب لباسشويي دوو به وجود بيايد و لباسشويي به صورت درستي در محل مناسبي نصب نشود مي تواند ساير قطعات لباسشويي را نيز مختل كند و صدمات جدي به آنها وارد كند.

تعميركاران حرفه اي ما مهارت كافي در نصب انواع لباسشويي دوو دارند و با تجربه چندين ساله خود و با آموزش هايي كه ديده اند نحوه صحيح نصب لباسشويي دوو را در محل مناسب اش مي دانند. براي اينكه از نحوه قرارگيري صحيح لباسشويي مطمئن شويد بهترين كار سپردن نصب لباسشويي به تعميركار متخصص دوو است.

ادامهـ مطلبـ
| ۱ آبان ۱۳۹۶ | ۰۲:۵۳:۵۸ | سامان
نمايندگي تعميرات دوو، تعميرگاه مجاز دوو، شماره تلفن نمايندگي تعميرات دوو،

خدمات تعمير و سرويس و نگهداري محصولات دوو

نمايندگي تعميرات دوو (Daewoo) محصولات تحت حمايت شركت ما از برند دوو دربرگيرنده لباسشويي، ظرفشويي، يخچال فريزر، سايدباي سايد، فر، اكرويو مي باشد كه خدمات تعمير و سرويس و نگهداري محصولات دوو را به بهترين صورت انجام مي دهد پس اگر به دنبال شركتي مطمئن و با نيروي كاري زبده و حرفه اي هستند خدمات تعمير و سرويس و نگهداري محصولات دوو منزل تان را به ما بسپاريد. 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ | ۰۴:۱۹:۰۱ | سامان
نمايندگي تعميرات دوو، لوازم خانگي، خريد لوازم خانگي، خدمات پس از فروش،

نمايندگي تعميرات دوو يا خدمات پس از فروش دوو

احتمالا عنوان نمايندگي تعميرات دوو يا خدمات پس از فروش دوو كلمه اي باشد كه بسياري از اشخاص آن را جستجو كنند اما بايد به اين نكته نيز توجه شود كه اين مورد و بهره گيري از خدمات نمايندگي و خدمات پس از فروش براي محصولاتي مي باشد كه داراي گارانتي مي باشند اگر گارانتي دستگاه شما به پايان رسيده باشد و نمايندگي ها و مراكز خدمات پس از فروش دوو تعميرات لوازم خانگي دوو غالبا آنها را قبول نمي كنند اما جاي نگراني نيست چرا كه مراكز تعميراتي معتبر و تعميرگاه مجاز لوازم خانگي دوو هستند كه مي توانند اين قضيه را برطرف نمايند شركت ما به عنوان نمايندگي و تعميرگاه مجاز تعميرات لوازم خانگي دوو آماده عرضه خدمات پس از فروش به شما مي باشد. اين مراجعه تنها با يك تماس تلفني امكان پذير خواهد بود و احتياجي به انتقال و حمل و نقل دستگاه شما نمي باشد. اين برتري سبب مي شود كه فاصله جغرافيايي از بين برود و شما در هر يك از ناحيه هاي تهران كه باشيد قادر خواهيد بود به آساني از خدمات پس از فروش لازم بهره مند گرديد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ | ۰۴:۱۸:۱۶ | سامان
نمايندگي تعميرات دوو، لوازم خانگي، خريد لوازم خانگي، خدمات پس از فروش،

نحوه درست استفاده از لوازم خانگي

سماوربرقي و چاي ساز

اگر داخل سماور يا چاي‌ساز جرم گرفته است مي‌توانيد جرم دستگاه را با سركه تميز كنيد؛ براي اين كار بايد به مقدار مساوي آب و سركه داخل محفظه آب دستگاه بريزيد و بگذاريد بجوشد تا كم‌كم جرم دستگاه از بين برود.

يادتان باشد اگر لوازم برقي خراب شده و بخوبي گذشته كار نمي‌كند، هرگز خودتان دستگاه‌ها را تعمير نكنيد و اين كار را به افراد متخصص بسپاريد. همچنين براي اين‌كه عمر وسايل برقي شما بيشتر شود و مصرف برق هم كاهش يابد، هنگام شب و در زمان اوج مصرف برق تا جايي كه امكان دارد از وسايل برقي مخصوصا وسايلي كه برق بيشتري مصرف مي‌كند استفاده نكنيد.

علاوه بر اين استفاده از ترانس را بخصوص براي لوازمي مانند يخچال و فريزر كه هميشه به برق متصل است فراموش نكنيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ | ۰۴:۱۷:۳۳ | سامان
نمايندگي تعميرات دوو، لوازم خانگي، خريد لوازم خانگي، خدمات پس از فروش،
نمايندگي تعميرات وستينگهاوس
جدید, new نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

نمايندگي تعميرات وستينگهاوس
جدید, new نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد

آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 23
بازديد ديروز : 2
بازديد كل : 2069

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان