نمايندگي تعميرات وستينگهاوس

نمايندگي تعميرات وستينگهاوس

شماره تلفن وستينگهاوس

در صورتي كه نياز به تماس با تعميرگاه مركزي و خدمات پس از فروش وستينگهاوس داشتيد مي توانيد از شماره تلفن هاي موجود در سايت كمك بگيريد و خدمات لازم براي انواع خدمات وستينگهاوس را از ما بخواهيد. تعميرگاه وستينگهاوس و نمايندگي تعميرات وستينگهاوس با تجربه هاي اندوخته و و كادري حرفه اي و ماهر توانسته رضايت مندي مشتري هاي خود را جلب كند و اعتماد بيشتري را در ارائه خدمات خود به دست بياورد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ | ۰۴:۲۱:۰۵ | سامان
نمايندگي تعميرات وستينگهاوس، لوازم خانگي، خريد لوازم خانگي، خدمات پس از فروش،

چه لباس‌ هايي را بايد با ماشين لباسشويي يا دست بشوييد؟

۱- لباس‌هايي با جنس ابريشم را بايد با دست بشويد مگر اين كه بر روي اتيكت درج شده بر روي لباس‌تان به شما اين امكان را داده باشد كه لباس را در ماشين لباسشويي قرار دهيد، برنامه‌ي ماشين لباسشويي را بايد در ۳۰ درجه‌ي سانتي‌گراد و بر روي لباس‌هاي ظريف قرار دهيد. نكته ي مهم و قابل توجهي در رابطه با لباس‌هاي ابريشم وجود دارد،: براي اينكه لباس‌تان با جنس ابريشم خشك شود ، هرگز لباس‌تان را در معرض مستقيم نور خورشيد قرار ندهيد، در فضاي معمولي خانه قرار دهيد تا لباس‌تان خشك شود.

 

۲- لباس‌هايي با جنس كتان را مي‌توانيد با كمك ماشين لباسشويي بشويد و در دماي ۵۰ درجه ي نه بيشتر. براي خشك شدن لباس‌هاي كتان نيز توصيه مي‌شود كه اين لباس‌هاي را نيز در معرض مستقيم نور خورشيد قرار ندهيد.

 

۳- نحوه‌ي شست و شوي لباس‌هايي با جنس نخ نيز همانند شست و شوي لباس‌هايي با جنس كتان مي‌باشد فقط در تنها موضوعي كه تفاوت دارند اين است كه لباس‌هايي با جنس نخ را مي‌توانيد در معرض مستقيم نور خورشيد قرار دهيد در صورتي كه در لباس‌هايي با جنس كتان، شما چنين اقدامي را نمي‌توانستيد انجام دهيد.

 

۴- لباس‌هايي با جنس پشم را مي‌توانيد در داخل ماشين لباسشويي قرار دهيد اما نه با برنامه‌ي شست و شوي بلند مدت بلكه با برنامه‌ي شست و شوي كوتاه. براي شستن لباس‌هاي با جنس پشم نيز بر روي اتيكتي كه بر روي لباس درج شده است دقت بفرماييد، ممكن است شما اين امكان را نداشته باشيد كه لباس را در داحل ماشين لباسشويي بشوييد و فقط بايد لباس را با استفاده از دست بشوييد.

 

۵- لباس‌هايي كه داراي كرك، پرز هستند را بهتر است به تنهايي داخل ماشين لباسشويي قرار دهيد تا به لباس‌هايي ديگر كرك را پس ندهند.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ | ۰۴:۲۰:۲۷ | سامان
نمايندگي تعميرات وستينگهاوس، لوازم خانگي، خريد لوازم خانگي، خدمات پس از فروش،

نمايندگي تعميرات وستينگهاوس در همه مناطق تهران

نمايندگي تعميرات وستينگهاوس در همه مناطق تهران بزرگ نمايندگي مجاز تعميرات اين برند معتبر را دارد تا مشتري ها اگر با ايرادي در دستگاه هاي خود مواجه شدند بدون نگراني بتوانند آن را برطرف كنند و دوباره از ماشين هاي خود در خانه استفاده كنند. نمايندگي وستينگهاوس جنوب تهران تمامي خدمات مربوط به دستگاه هاي وستينگهاوس و همينطور خدمات مربوط به تعميرات، نگهداري و تعويض آن را در منطقه جنوب تهران به بهترين نحوي انجام مي دهد و به صورت بيست و چهار ساعته در خدمت مشتريان عزيز است. با يك تماس همكاران ما براي رفع ايراد ماشين شما در محل سكونت شما حاضر مي شوند.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ | ۰۴:۱۹:۳۹ | سامان
نمايندگي تعميرات وستينگهاوس، لوازم خانگي، خريد لوازم خانگي، خدمات پس از فروش،

خدمات تعمير و سرويس و نگهداري محصولات دوو

نمايندگي تعميرات دوو (Daewoo) محصولات تحت حمايت شركت ما از برند دوو دربرگيرنده لباسشويي، ظرفشويي، يخچال فريزر، سايدباي سايد، فر، اكرويو مي باشد كه خدمات تعمير و سرويس و نگهداري محصولات دوو را به بهترين صورت انجام مي دهد پس اگر به دنبال شركتي مطمئن و با نيروي كاري زبده و حرفه اي هستند خدمات تعمير و سرويس و نگهداري محصولات دوو منزل تان را به ما بسپاريد. 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ | ۰۴:۱۹:۰۱ | سامان
نمايندگي تعميرات دوو، لوازم خانگي، خريد لوازم خانگي، خدمات پس از فروش،

نمايندگي تعميرات دوو يا خدمات پس از فروش دوو

احتمالا عنوان نمايندگي تعميرات دوو يا خدمات پس از فروش دوو كلمه اي باشد كه بسياري از اشخاص آن را جستجو كنند اما بايد به اين نكته نيز توجه شود كه اين مورد و بهره گيري از خدمات نمايندگي و خدمات پس از فروش براي محصولاتي مي باشد كه داراي گارانتي مي باشند اگر گارانتي دستگاه شما به پايان رسيده باشد و نمايندگي ها و مراكز خدمات پس از فروش دوو تعميرات لوازم خانگي دوو غالبا آنها را قبول نمي كنند اما جاي نگراني نيست چرا كه مراكز تعميراتي معتبر و تعميرگاه مجاز لوازم خانگي دوو هستند كه مي توانند اين قضيه را برطرف نمايند شركت ما به عنوان نمايندگي و تعميرگاه مجاز تعميرات لوازم خانگي دوو آماده عرضه خدمات پس از فروش به شما مي باشد. اين مراجعه تنها با يك تماس تلفني امكان پذير خواهد بود و احتياجي به انتقال و حمل و نقل دستگاه شما نمي باشد. اين برتري سبب مي شود كه فاصله جغرافيايي از بين برود و شما در هر يك از ناحيه هاي تهران كه باشيد قادر خواهيد بود به آساني از خدمات پس از فروش لازم بهره مند گرديد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ | ۰۴:۱۸:۱۶ | سامان
نمايندگي تعميرات دوو، لوازم خانگي، خريد لوازم خانگي، خدمات پس از فروش،

نحوه درست استفاده از لوازم خانگي

سماوربرقي و چاي ساز

اگر داخل سماور يا چاي‌ساز جرم گرفته است مي‌توانيد جرم دستگاه را با سركه تميز كنيد؛ براي اين كار بايد به مقدار مساوي آب و سركه داخل محفظه آب دستگاه بريزيد و بگذاريد بجوشد تا كم‌كم جرم دستگاه از بين برود.

يادتان باشد اگر لوازم برقي خراب شده و بخوبي گذشته كار نمي‌كند، هرگز خودتان دستگاه‌ها را تعمير نكنيد و اين كار را به افراد متخصص بسپاريد. همچنين براي اين‌كه عمر وسايل برقي شما بيشتر شود و مصرف برق هم كاهش يابد، هنگام شب و در زمان اوج مصرف برق تا جايي كه امكان دارد از وسايل برقي مخصوصا وسايلي كه برق بيشتري مصرف مي‌كند استفاده نكنيد.

علاوه بر اين استفاده از ترانس را بخصوص براي لوازمي مانند يخچال و فريزر كه هميشه به برق متصل است فراموش نكنيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ | ۰۴:۱۷:۳۳ | سامان
نمايندگي تعميرات دوو، لوازم خانگي، خريد لوازم خانگي، خدمات پس از فروش،
نمايندگي تعميرات وستينگهاوس
جدید, new نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

نمايندگي تعميرات وستينگهاوس
جدید, new نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد

آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 20
بازديد ديروز : 2
بازديد كل : 2066

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان