نمايندگي تعميرات وستينگهاوس

نمايندگي تعميرات وستينگهاوس

ماشين ظرفشويي دوو در بازار

ماشين ظرفشويي دوو در بازار و يك پيشنهاد براي خريد ، ماشين ظرفشويي دوو كه يكي از كالاهاي پرتقاضاي بازار لوازم خانگي طي سال‌ هاي اخير بوده و جايگاه خود را در بازار مصرف پيدا كرده است، از يك تا چهار ميليون تومان بسته به برند و اندازه‌ آن در بازار فروخته مي‌ شود.ماشين ظرفشويي دوو در بازار و يك پيشنهاد براي خريد:

 

شستن ظروف كثيف كه از جمله كارهاي زمان‌ بر آشپزخانه است علاوه بر اينكه وقت و انرژي زيادي مصرف مي‌ كند صدماتي به سلامتي افراد وارد مي‌ كند. همچنين شست و شوي ظروف با دست نياز به آب و مواد شوينده زيادي دارد كه اين مقدار مصرف در ماشين ظرف‌ شويي بسيار كمتر مي شود. به طوري كه شست و شوي ۱۴۴ پارچه ظرف كثيف با دست حدود ۸۵ ليتر آب و علاوه بر آن مقدار زيادي مواد شوينده مصرف مي‌ كند،

در صورتيكه شست و شوي همين تعداد ظروف با ماشين ظرف‌ شويي ۱۶ ليتر آب كمتر و مواد شوينده بسيار كمتر را به خود اختصاص مي دهد. البته در ماشين ظرف‌ شويي‌ هاي جديد اين مقدار به كمتر از ۱۰ ليتر آب نيز رسيده است كه با وجود كم آبي شديد در ايران و به‌ ويژه در تهران استفاده از آب كمتر براي شست و شوي ظروف بيشتر، معقول و مقرون به صرفه به نظر مي‌ رسد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۰:۴۳:۴۲ | سامان
،
نمايندگي تعميرات وستينگهاوس
جدید, new نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

نمايندگي تعميرات وستينگهاوس
جدید, new نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد

آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 8
بازديد ديروز : 2
بازديد كل : 2054

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان